FLIES’ INN BIG BOX KARASİNEK TUZAĞI


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ :

Ürün ile birlikte 1 Adet Karasinek Çekici Yem hediye verilecektir.

FLIES'INN Karasinek Tuzağı profesyonel kullanım için tasarlanıp üretilmiş , demonte olarak sevkedilen , 10 adet kelebek somunlu cıvata ve vidanın yerlerine takılıp birleştirilmesiyle oluşan çok etkili bir doğal karasinek mücadelesi tuzağıdır. Oluklu mukavva kutu içerisinde 4 adet kafes kanadı + 1 adet kapak+ 1 adet katlanabiir huni + 1 adet huni tepsisi + 1 adet sinek çekici yem kabı + 10 takım vida ve kelebek somun + kurulum ve kullanım klavuzu + 100 gm SİNTUT Karasinek Çekici Yem bulunmaktadır. Kurulum ve kullanım klavuzunu okumadan montaja başlamayınız.

Fırın Boya kaplamalı metal saç ve mesh sinek telinden üretilmiş olan BIG BOX tuzağınızı uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Tuzağın sinek yakalamaya başlaması için SİNTUT Karasinek çekici yemin tarifine uygun şekilde hazırlanması gerekmektedir. SİNTUT Karasinek Çekici Yem tamamen doğal ürünlerin karışımıyla elde edilmiştir. Çekici yem , zehir ve kimyasal içermeyen doğal bir çekicidir. Hazırladığınız solüsyon bitmeden önce yenisini hazırlamayı unutmayın. SİNTUT KARASİNEK ÇEKİCİ YEMİ üreticisinden her zaman temin edebilirsiniz.

FLIES’ INN BIG BOX Karasinek Tuzağı açık alanlarda kullanılmak için tasarlanmıştır. Sıcak yaz günlerinde tuzağınızı gölge alanlara yerleştiriniz. Sinekler sıcak havalarda korunmak ve dinlenmek için serin gölge alanları tercih etmektedir. BIG BOX tuzağınızı yaşam alanlarınıza çok yakın bölgelere koymanıza gerek yok , BIG BOX karasinekleri kendisine çekerek yakalayacaktır. Bahçenizin köşelerindeki ağaçların altlarındaki gölgelik alanlar en ideal sinek yakalama alanlarıdır. Serin ilkbahar ve sonbahar günlerinde BIG BOX Tuzaklar güneş görecek şekilde yerleştirilmelidir. Tuzakları yerleştirirken aşırı rüzgar alan bölgelerden uzak durunuz.

Karasinek çekici yem kabının kurumaması gerekir. Yaz aylarında sıcaklardan dolayı buharlaşan çekici yem solüsyonun düzenli olarak kontrol edip yeni çekici solüsyon eklemek gerekir. Bu ekleme işlemi esnasında çekici yem tabağını temizlemenize gerek yok. BIG BOX tuzaklar yarısına kadar dolduğunda boşaltıp temizlenmelidir. Boşaltma ve temizlik işlemi esnasında hijyenik eldiven kullanınız. Boşalttığınız karasinekleri bir poşet içerisine doldurup, ağzını kapattıktan sonra çöpe atınız. Tuzaklar sabunlu suyla yıkanabilir. Çekici yem kabını temizlemenize gerek yok , eksilen çekici yem solüsyonunu tamamlayıp tuzağınızı kullanmaya devam edebilirsiniz


Kullanma ve Kurulum Kılavuzu:

Montaja başlamadan önce kurulum ve kullanım klavuzunu dikkatlice okuyunuz.

Montaj klavuzunu takip ederek civata ve somunlarla tuzağın parçalarını birleştiriniz.

Kelebek somununun tuzağın iç kısmında kalmasına dikkat ediniz.

Montajı yapabilmek için bir yıldız tornavida yeterli olacaktır.

Huni tepsisini huniden önce yerine yerleştiriniz.