Doğru Tuzak Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Karasinek problemi yaşadığınız alanlarda kullanabileceğiniz tuzaklardan doğru modeli seçmek için bu yazımız sizi aydınlatacaktır.

FLIES'INN ve Sintut karasinek tuzak modellerimizin tamamı dış alanlarda kullanılabilir.

SINTUT - M : Küçük bahçesi olan ev, yazlık veya işletmelerde kullanılabilir. Kullanılacak tuzak sayısı sinek yoğunluğuna göre belirlenebilir.

SINTUT - L : Geniş çiftlikler, fabrika sahaları büyük bahçesi olan otel ve işletmeler, çöp alanları vb yerlerde kullanıma uygundur.

FLIES'INN ST : Çevreyi rahatsız edici koku yapmayan FLIES'INN ST her yerde kullanılabilir.: Kafes tipi , asılabilen ve yerde kullanılabilen, çok kullanımlık karasinek tuzağı.

FLIES'INN HG : Çevreyi rahatsız edici koku yapmayan kurulumu ve kullanımı çok pratik olan FLIES'INN HG her yerde kullanılabilir.Kafes tipi , asılabilen , pratik , çok kullanımlık karasinek tuzağı.

FLIES'INN BIG BOX : Yoğun karasinek problemi yaşanan ve profesyonel mücadele gerektiren her alanda kullanılabilir. Yakalama kapasitesi çok yüksek olup bakımı çok kolaydır.Metal (Fırın boyalı) , yerde kullanılabilen , çok kullanımlık , büyük kapasiteli Endüstriyel karasinek tuzağı

Modellerimizi İncelemek ve Alışveriş Yapmak İçin Online Satış Sitemizi Ziyaret Ediniz