FLIES'INN BIG BOX Nedir ?

FLIES'INN Karasinek Tuzağı profesyonel kullanım için tasarlanıp üretilmiş , demonte olarak sevkedilen , 10 adet kelebek somunlu civata ve vidanın yerlerine takılıp birleştirilmesiyle oluşan çok etkili bir doğal karasinek mücadelesi tuzağıdır. Oluklu mukavva kutu içerisinde 4 adet kafes kanadı + 1 adet kapak+ 1 adet katlanabiir huni + 1 adet huni tepsisi + 1 adet sinek çekici yem kabı + 10 takım vida ve kelebek somun + kurulum ve kullanım klavuzu + 100 gm SİNTUT Karasinek Çekici Yem bulunmaktadır. Kurulum ve kullanım klavuzunu okumadan montaja başlamayınız. Fırın Boya kaplamalı metal saç ve mesh sinek telinden üretilmiş olan BIG BOX tuzağınızı uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Tuzağın sinek yakalamaya başlaması için SİNTUT Karasinek çekici yemin tarifine uygun şekilde hazırlanması gerekmektedir. SİNTUT Karasinek Çekici Yem tamamen doğal ürünlerin karışımıyla elde edilmiştir. SİNTUT Karasinek Çekici yem , zehir ve kimyasal içermeyen doğal bir çekicidir. Hazırladığınız solüsyon bitmeden önce yenisini hazırlamayı unutmayın. SİNTUT KARASİNEK ÇEKİCİ YEMİ üreticisinden her zaman temin edebilirsiniz. FLIES’ INN BIG BOX Karasinek Tuzağı açık alanlarda kullanılmak için tasarlanmıştır. Sıcak yaz günlerinde tuzağınızı gölge alanlara yerleştiriniz. Sinekler sıcak havalarda korunmak ve dinlenmek için serin gölge alanları tercih etmektedir. BIG BOX tuzağınızı yaşam alanlarınıza çok yakın bölgelere koymanıza gerek yok , BIG BOX karasinekleri yerleştirildiği bölgeye çekerek yakalayacaktır. Bahçenizin köşelerindeki ağaçların altlarındaki gölgelik alanlar en ideal sinek yakalama alanlarıdır. Serin ilkbahar ve sonbahar günlerinde BIG BOX Tuzaklar güneş görecek şekilde yerleştirilmelidir. Tuzakları yerleştirirken aşırı rüzgar alan bölgelerden uzak durunuz. Karasinek çekici yem kabının kurumaması gerekir. Yaz aylarında sıcaklardan dolayı buharlaşan çekici yem solüsyonun düzenli olarak kontrol edip yeni çekici solüsyon eklemek gerekir. Bu ekleme işlemi esnasında çekici yem tabağını temizlemenize gerek yok. BIG BOX tuzaklar yarısına kadar dolduğunda boşaltıp temizlenmelidir. Boşaltma ve temizlik işlemi esnasında hijyenik eldiven kullanınız. Boşalttığınız karasinekleri bir poşet içerisine doldurup, ağzını kapattıktan sonra çöpe atınız. Tuzaklar sabunlu suyla yıkanabilir. Çekici yem kabını temizlemeden , eksilen çekici yem solüsyonunu tamamlayıp tuzağınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ürün Sipariş Etmek İçin Tıklayınız


"SİNTUT KARASİNEK ÇEKİCİ YEM"

Flies' Inn karasinek tuzaklarınla beraber satın alabileceğiniz "Sintut Karasinek Çekici Yem" 100gr poşet içerisinde satışa sunulmaktadır. %100 doğal ürünlerin karışımı olan çekici yem kimyasal ve zehirli maddeler içermez. 100gr'lık 1 poşet çekici yem bir tuzağı 1- 1,5 ay boyunca çalıştırmak için yeterlidir.

SİNTUT KARASİNEK ÇEKİCİ YEM HAZIRLANIŞ VE KULLANIMI

Çekici Yemi 2 şekilde kullanabilirsiniz.
1-) Tuzağın çekici yem tabağına çekici yemi koyduktan sonra ılık su ilave ediniz.
- FLIES'INN Big Box için 30-40 Gr
- FLIES'INN ST ve HG için 10-15 Gr
- Çekici yemin fermente olup sinek çekmeye başlaması için 8-10 saat beklemek gereklidir

- Tuzakların hemen çalışmaya başlaması için çekici yem solüsyonunu önceden hazırlamak gerekir.

ÇEKİCİ SOLÜSYONUN HAZIRLANIŞI

- 1 Adet 100gr'lık çekici yem

- 1 Adet 5 litrelik ağzı vida kapaklı plastik bidon

- 5 Lt 30-35 derece sıcaklığında ılık su

Poşetin içerisindeki toz karışımın tamamını ılık su dolu bidona ilave ederek iyice karıştırınız. Tamamı eridikten sonra bidonun ağzını gevşeterek direk güneş ışığı almayan bir yerde 1 gün bekletiniz.Fermantasyon süresince gazların çıkmasına izin vermek gerekiyor. 2. gün bidonun kapağını sıkıca kapatarak 1-2 gün olgunlaşmasını bekleyiniz.

Kullanıma hazır olan solüsyonu bitinceye kadar kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda ağzını sıkıca kapalı olarak ışığı almayan havadar bir yerde muhafaza ediniz.

Tuzakların çekici yem tabaklarında ki çekici yem azaldıkça bu solüsyondan ilave ediniz.