Egam Group şirketi olan EGAM ÇEVRE SAĞLIĞI HİZMETLERİ LTD ŞTİ., ülke çapında konumlanmış şubeleri ve uzman ekipleriyle Vektör Kaynaklı Risk Yönetimi(IPM), Pest Kontrol ve Mücadele hizmetleri veren bir mühendislik şirketidir.

Hakkımızda​

Ülkemizin bir çok seçkin işletmesine hizmet veriyoruz. Bütün çalışmalarımızda ÖNLEYİCİ FAALİYET kapsamında, problemin kaynağında önleyici çözüm üretebilmek anlayışı ile çalışıyoruz. Önlemenin, düzeltmekten daha ucuz olduğu bir hizmet anlayışındayız.

Bu anlayış doğrultusunda AR-GE çalışmalarımız sonucunda sektöre birçok yenilik getirdik ve getirmeye devam ediyoruz. İlk doğal karasinek tuzağımızı 2001 yılında tasarlayıp ürettik. O günden bugüne ise her ihtiyaca cevap verebilecek FLIES’INN & SİNTUT markları altında bir çok yeni model geliştirip ürettik. Her ihtiyaca cevap verebilecek özellik ve boyutta olan karasinek tuzaklarımıza yeni ürünler ekleyebilmek için ilk günkü heyecan ve azimle çalışmaya devam ediyoruz. Sizin sorununuz özel olabilir! Her özel sorunun yeni bir ürün geliştirmeye ilham kaynağı olabileceğine inanıyoruz. Sorununuzu bizimle paylaşırsanız, beraberce bir çözüm üretmek bizi mutlu edecektir.

SinTUT